Izvor: Pixabay

Pozivamo tvrtke i obrte na iskaz interesa za sudjelovanje u energetskoj obnovi kuća

Objavljeno: 18. 06. 2020. , Ažurirano: 20. 07. 2020.

Budući da je Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost najavio za 25. lipnja 2020. godine objavu Javnog poziva za građane (su)vlasnike postojećih obiteljskih kuća za sufinanciranje energetske obnove obiteljskih kuća te kako bismo zainteresiranim građanima mogli ponuditi popis izvođača nakon objave poziva, planiramo u suradnji s Regionalnom energetskom agencijom Sjever iz Koprivnice izraditi popis (registar) tvrtki iz Zagreba i Zagrebačke županije koje se bave djelatnostima relevantnim za energetsku obnovu i koje žele sudjelovati u procesu energetske obnove obiteljskih kuća.

Građanima je za prijavu na natječaj iz poziva potreban energetski certifikat, a i detaljna ponuda izvođača radova pa bi to ujedno bio i prvi korak za uspostavu suradnje.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje u ovoj inicijativi, molimo vas da svoje podatke unesete u formular na  kraju ovog teksta.

Popunjavanjem obrasca ujedno dajete privolu da se podaci javno objave na mrežnim stranicama HGK – Županijske komore Varaždin i Županijske komore Koprivnica te HOK – Obrtničke komore Varaždinske županije i Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije, Grada Zagreba, Grada Velike Gorice, Zagrebačke županije, HGK – Komore Zagreb te Regionalne energetske agencije Sjever.

Registar će biti dostavljen zainteresiranim građanima koji su u postupku prijave i same energetske obnove obiteljskih kuća prema pojedinačnom zahtjevu.