Izvor: Lider

Investicijski forum Lider Investa Dalmacije i Južne Hrvatske u Šibeniku

Objavljeno: 07. 05. 2018. , Ažurirano: 09. 05. 2018.

Investicijski forum Dalmacije i Južne Hrvatske održat će se 9. svibnja u Šibeniku, u Gradskoj knjižnici Juraj Šižgorić, Poljana 6 u 10 sati. Riječ je o projektu koji je pokrenula redakcija Lidera, a u okviru kojeg će se krajem godine održati svečana dodjela nagrada najboljim investicijama u Hrvatskoj u nekoliko kategorija.

Manifestaciju će svečano otvoriti Goran Pauk, župan Šibensko-kninske županije, Željko Burić, gradonačelnik Grada Šibenika, Ivan Soža, predsjednik Županijske komore Šibenik  i Miodrag Šajatović, glavni urednik Lidera i član stručnog odbora Lider investa.

Svoj doprinos kroz prezentacije i panel diskusiju Forumu dati će i: Danijel Mileta, zamjenik gradonačelnika Grada Šibenika, Mira Krneta, voditeljica Područnog ureda za Dalmaciju HBOR-a, Božica Lapić, pomoćnica ravnatelja Agencije za investicije i konkurentnost, Mira Lepur, ravnateljica Razvojne agencije Šibensko-kninske županije, Dalibor Marijanović, član Uprave Div grupe, Boris Miškić, direktor Marineteka NCP, Tomislav Radoš, potpredsjednik HGK za industriju i IT, energetiku i zaštitu okoliša i Jakov Terzanović,  direktor gospodarske zone Podi.

Na forumu saznajte:

• Kako stvoriti poticajno investicijsko okruženje i pokrenuti novu proizvodnu investiciju
  • Kako se uključiti u izbor za najbolju proizvodnu investiciju
  • Kako predstavnici lokalne samouprave i javnih institucija mogu pomoći

Svakog tjedna svjedoci smo pokretanja novih proizvodnih linija i pogona, a kako bi skrenuli pozornost na trud i energiju koju poduzetnici svih veličina ulažu u svoje kompanije, redakcija Lidera prošle godine odlučila je pokrenuti projekt LIDER invest – izbor najboljih velikih, srednjih i malih proizvodnih investicija u Hrvatskoj.

Cilj projekta je javnosti predstaviti kvalitetne investicije, pratiti ih i nagrađivati.

Predviđeno trajanje Investicijskog foruma Dalmacije i južne Hrvatske je do 12 sati i pet minuta, a nakon  programa pozivamo vas na druženje uz osvježenje.

Program konferencije možete pronaći u pratećim dokumentima.

Sudjelovanje na Forumu je besplatno, ali je registracija obavezna prijavom na mail: konferencije@lider.media.