Izvor: pixabay

Interaktivna radionica: Što je najpotrebnije komunicirati unutar tvrtke/organizacije?

Objavljeno: 02. 11. 2021. , Ažurirano: 02. 11. 2021.

HGK – Županijska komora Osijek organizira interaktivnu radionicu Što je najpotrebnije komunicirati unutar tvrtke/organizacije koja će se održati u četvrtak, 11. studenog, od 9 i 30 do 13 sati u HGK – Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Pandemija traje skoro dvije godine, a mnoga pitanja u vezi komunikacije se pojavljuju svakodnevno.

Što komunicirati? Najpotrebnije je reći zaposlenicima, a onda i korisnicima, gdje se tvrtka vidi u ova čudna vremena. Zašto čudna? Država smanjuje COVID poticaje, iako je pandemija u punom zamahu, pojavile su se COVID propusnice, neki su za, drugi su protiv, a treći ne znaju što su i gdje su, trebaju li ljudi ponovo raditi od kuće, je li to dobro, zadnji put su radili od kuće i ispalo je ok, a onda su došli sindikati i kažu da treba to regulirati i sl. Stvarno, što komunicirati? Odgovori na ovo pitanje mogu spasiti ili upropastiti firmu.

Na radionici će biti riječi kako komunikacija može biti organizirana, kako može pomoći zaposlenicima da prevladaju ili potpuno zaborave na stres – ne tako što će uprava biti nedorečenija i tiša, nego poduzetnija, maštovitija i spremnija slušati zahtjeve zaposlenika i kupaca.

Radionica je namijenjena direktorima i šefovima u malim i srednjim tvrtkama koji žele poboljšati komunikaciju i organizacijsku kulturu za buduće situacije na tržištu.

Promijeniti stare načine komunikacije i usvojiti nove, ne mora biti stresno, nego logično i jednostavno izvodivo.

Na radionici će biti riječi koji stereotipi prate komunikaciju.

Cilj ove radionice je objasniti:

1. Što je obično sadržaj komunikacije?
  2. Tko treba pokrenuti potrebu za komunikacijom?
  3. Povezanost komunikacije i employer brandinga (reputacija tvrtke kao poslodavca).
  4. Kako komunikacija može doprinijeti brand awarenesu (svjesti o robnoj marki)?
  5. Primjeri i odgovori na pitanja.

Radionicu će voditi Predrag Kvolik, dipl. ing., dugogodišnji borac za promjene i emocionalnu osviještenost, a sada i mikropoduzetnik koji je tijekom svog radnog vijeka obavljao poslove povezane s vođenjem timova, educirao se o tome, bio je i savjetnik za upravljanje ljudskim resursima u jednom malom poduzeću te želi svoja znanja i iskustva prenijeti dalje.

Radionica je besplatna, a sudjelovanje je potrebno prijaviti putem online prijavnice u nastavku ovog teksta. Rok prijave je 10. studenog do 15 sati.