Infodan o zapošljavanju stranaca i postupku dobivanja radnih dozvola

Objavljeno: 04. 02. 2022. , Ažurirano: 04. 02. 2022.

Pozivamo vas na infodan Zapošljavanje stranaca i postupak dobivanja radnih dozvola, koji će se održati online, u srijedu, 9. veljače, u 10 sati, putem aplikacije Microsoft Teams.

Cilj infodana je upoznati sve one kojima je potrebna radna snaga iz inozemstva s procedurama koje ih očekuju te ih uputiti kako se pametno pripremiti za ovu sezonu.

Predavačice su Nikolina Stančić Strgar, viša stručna savjetnica u Područnom ured Dubrovnik Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (HZZ), te Željka Kralj, voditeljica za statusna pitanja i državljanstva PU Dubrovačko neretvanske.

Sudjelovanje je besplatno uz obveznu prijavu obrascem u nastavku, najkasnije do utorka, 8. veljače, u 15 sati.

Svim prijavljenima ćemo pravovremeno poslati pristupne podatke.

Dodatne informacije možete dobiti u Županijskoj komori Dubrovnik od Mare Knežević (e-adresa: mknezevic@hgk.hr, telefon: +385 20 312 094).

Infodan organizira HGK – Županijska komora Dubrovnik u suradnji s Upravnim odjelom za turizam, gospodarstvo i more Grada Dubrovnika, HZZ-om Područnim uredom Dubrovnik te Policijskom upravom DNŽ.