Izvor: www.freeimages.com

Info dan: Pridobivanje i karakteristike drvne sječke (ODGOĐENO ZA PROSINAC)

Objavljeno: 19. 10. 2016. , Ažurirano: 25. 10. 2016.

U Županijskoj komori Osijek će se 27. listopada u 10 sati održati Info dan o karakteristikama drvne sječke i mogućnostima korištenja drvne biomase za dobivanje energije.

Info dan namijenjen je potencijalnim poizvodjacima drvne sječke kako bi razmotrili mogućnosti uzgoja KKO (kulture kratkih ophodnji) te korisnicima drvne sječke kako bi dobili objektivne informacije o mogućnostima korištenja KKO, ali i svima koje zanima navedena tematika.

Info dan se organizira u sklopu projekta SRCplus čiji je cilj ubrzanje razvoja lanaca lokalne opskrbe kulturama kratkih ophodnji kroz implementaciju različitih aktivnosti usmjerenih prema jačanju kapaciteta i regionalnoj mobilizaciji glavnih dionika u lancima opskrbe na lokalnoj razini.

Organizator ovog događanja je Srce+ tim, Energetski institut Hrvoje Požar iz Zagreba i Županijska komora Osijek.

Sudjelovanje na seminaru prijavite direktno na linku on-line Prijava ili na zfistrek@eihp.hr .

Rok za prijavu je 24. 10. Više informacija o projektu SRCplus možete dobiti na internetskoj stranici projekta www.srcplus.eu

Kontak osoba u ŽK Osijek je Ernest Nad, tel: 031/223-890, e-pošta: enad@hgk.hr.