Održano individualno savjetovanja s predstavnicom HBOR-a

Objavljeno: 09. 03. 2017. , Ažurirano: 22. 03. 2017.

U prostorijama Županijske komore Dubrovnik 17. ožujka održano je individualno savjetovanje o HBOR-ovim kreditnim programima, u organizaciji HGK - Županijske komore Dubrovnik i Hrvatske banke za obnovu i razvoj.

Zainteresirani poduzetnici s područja Dubrovačko-neretvanske županije informirali su se o kreditnim programima i povoljnim uvjetima financiranja planiranih investicija. Uvjete financiranja predstavila je Mira Krneta, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Dalmaciju.

Povoljnim kreditnim linijama, osiguranjem izvoza od političkih i komercijalnih rizika, izdavanjem garancija te poslovnim savjetovanjem, HBOR potiče ostvarenje kvalitetnih poduzetničkih ideja radi osnaživanja konkurentnosti hrvatskoga gospodarstva.

Savjetovanja ovakvog tipa Županijska komora Dubrovnik radi dva puta godišnje. Upravo je početak poslovnog ciklusa, mjereno turističkom sezonom, pravo vrijeme za planiranje novih investicija te formiranje financijske konstrukcije.