India Chem 2018 – deseto bijenale međunarodnog sajma i konferencije

Objavljeno: 28. 03. 2018. , Ažurirano: 28. 03. 2018.

Federacija gospodarskih i industrijskih komora Indije (Federation of Indian Chambers of Commerce and Industry – FICCI) u suradnji s Odjelom za kemikalije i petrokemikalije Vlade Republike Indije organizira deseto izdanje poslovne manifestacije India Chem koje će se od 4. do 6. listopada održati u indijskom gradu Mumbaiju.

Manifestacija je usmjerena prema suradnji u aspektima novih održivih tehnologija i proizvoda za kemijsku industriju, umrežavanju sa sudionicima koji su uključeni u industriju kroz proizvodnju, opskrbne lance, distribuciju, logistiku te otvaranju mogućnosti za potencijalno povezivanje u raznim projektima i inicijativama.

Cilj je manifestacije uspostavljanje platforme s pomoću koje bi se povezali razni poduzetnici, proizvođači, potencijalni partneri, menadžeri i dobavljači. Na događaj su pozvani svi koji su uključeni u kemijsku i petrokemijsku industriju ili su za nju zainteresirani te imaju želju steći nove kontakte stupanjem u izravnu interakciju, proširiti svoje poslovanje na globalnu razinu, poslušati različita poslovna iskustva te otvoriti mogućnost za potencijalno investiranje u navedenu industriju.

Temeljni motiv za organiziranje poslovne manifestacije nalazi se u okviru inicijative Vlade Republike Indije Make in India, čiji je cilj predstaviti mogućnosti investiranja u razna područja.

Na ovogodišnjem sajmu očekuje se više od 300 izlagača i više od 20.000 posjetitelja koji će sudjelovati u pratećim seminarima i radionicama koji se odvijaju u okviru poslovne manifestacije, a dolaze iz 20 država diljem svijeta.

Zainteresirane tvrtke i pojedinci mogu se prijaviti za sudjelovanje kao izlagači ili posjetitelji na službenoj stranici događanja, i to zasebno za posjetitelje i zasebno za tvrtke.

Više informacija o programu, sektorima na koje će se događaj fokusirati te uvjete sudjelovanja za izlagače možete pronaći na službenim strancima India Chem događanja ili možete kontaktirati s organizatorima putem online kontakt-obrasca ili izravno putem e-pošte:

Središnjica, ured New Delhi

Girish Ahuja