Izvor: institute-compliance.eu

Četvrta konferencija ICCrA-e Criminal Compliance – ISO 37001

Objavljeno: 04. 10. 2021. , Ažurirano: 20. 10. 2021.

ICCrA – Institut za Compliance, Criminal Compliance i Anti-Money Laundering vas poziva na Četvrtu konferenciju o complianceu pod nazivom Criminal Compliance – ISO 37001, koja će se održati u utorak, 2. studenoga, u 11:00 sati, u hotelu Hilton Garden Inn, na adresi Radnička cesta 21, u Zagrebu.

Konferencija će se održati pod pokroviteljstvom Hrvatske Gospodarske Komore (HGK)Međunarodne trgovačke komore (ICC) Hrvatska, Američke gospodarske komore u Hrvatskoj (AmCham), Hrvatske Udruge Poslodavaca (HUP) i Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.

Uvod u temu

ICCrA širi granice znanja i struke po pitanju compliancea u Hrvatskoj i po prvi puta dotiče temu criminal compliancea, njegovog značenja i važnosti ISO 37001 Anti-Bribery Management Systema.

Na ovoj konferenciji dobit ćete odgovore na sljedeća pitanja:

• Koja je uloga Fraud prevention officera i koji je njegov značaj u okviru criminal compliancea
  • Što ISO 37001 stvarno nudi tvrtkama i je li on uistinu potreban tvrtkama?
  • Koji je njegov značaj te koje su njegove prednosti i nedostatci?
  • Nudi li ISO 37001 imunitet od korupcije?

Na ovoj konferenciji ujedno će po prvi puta biti predstavljene Hrvatske Smjernice za compliance koje je izradila Radna skupina na inicijativu ICCrA-e. Njezin sadržaj i novine koje donosi predstavit će članovi radne skupine koji su sudjelovali u njenoj izradi.

Izlagači

• Nj.E. Kalle Johannes Kankaanpää, veleposlanik Republike Finske u RH
  • Henry Alexander Henegar III, voditelj političkog i gospodarskog odjela Veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj
  • mr. sc. Davor Iljkić, predsjednik i osnivač ICCrA-e
  • Vladislav Veselica, član Uprave JANAF-a
  • Anita Pejić Ilišević, direktorica pravnih poslova Hrvatska, BIH, Slovenija, Henkel Croatia d.o.o
  • Jure Sertić, glavni direktor AKD d.o.o
  • Boris Stanković, Compliance Manager, DPD d.o.o. Hrvatska.

• konferenciju možete pratiti uz prethodnu registraciju i uplatu kotizacije:
    • putem online platforme, za što ćete primiti poveznicu na e-mail adresu 24 48 sati prije početka konferencije ili
    • da fizički prisustvujete (broj gostiju za online konferenciju je neograničen, dok je broj fizičkih gostiju za sada ograničen na 60 osoba
  • nakon prijave automatski ćete dobiti uplatnicu s podatcima za uplatu
  • nakon uplate potrebno je potvrdu o uplati poslati na e-mail adresu public.relations@institute-compliance.eu
  • konferencija će se održati uz primjenu striktinih epidemioloških mjera, uz ograničen broj mjesta, s razmakom od svakog mjesta 1,5 m sa svake strane i uz dijeljenje maski na ulazu
  • prijava je moguća na web stranici ICCrA Instituta.

Kotizacija

• cijena kotizacije za online prisutnost iznosi 600 kuna po osobi
  • cijena kotizacije za fizičku prisutnost iznosi 900 kuna po osobi
  • popust za fizičku prisutnost iznosi 10 % za partnere, 10 % za grupnu prijavu od 3 – 6 sudionika iz iste pravne osobe te 20 % popusta za 7 ili više sudionika.

• preliminarni program konferencije dostupan je ovdje
  • program je izrađen uz financijsku podršku Grada Zagreba.