Izvor: HGK

Hrvatsko-litavski gospodarski forum i B2B poslovni razgovori

Objavljeno: 21. 03. 2022. , Ažurirano: 19. 04. 2022.

Pozivamo zainteresirane tvrtke da se prijave na Hrvatsko-litavski gospodarski forum i B2B poslovne razgovore, koji će se održati u srijedu, 20. travnja, u 10 sati, u središnjici HGK, na adresi Rooseveltov trg 2, u Zagrebu.

U priloženim dokumentima na ovoj stranici su dostupni program događanjapopis tvrtki litavskog gospodarskog izaslanstva, koje predvodi zamjenica ministra gospodarstva i inovacija Litve.

Litavske tvrtke zainteresirane su za susret s potencijalnim poslovnim partnerima, a prvenstveno s distributerima i trgovcima na veliko i malo:

• zdravih i organskih prehrambenih proizvoda i napitaka
  • inovativnih proizvoda električnog sustava grijanja, kao i s predstavnicima
  • metalske industrije i drugih sektora zainteresiranih za inovativnu tehnologiju laserskog zavarivanja.

Hrvatske tvrtke zainteresirane za nastup na litavskom tržištu te uspostavljanje suradnje s njihovim tvrtkama mogu na B2B razgovorima dogovoriti i sastanak s Vilniuskom komorom trgovine, industrije i obrtništva i Litavskim inovacijskim centrom koji predstavljaju razne sektore gospodarstva.

Zainteresirane tvrtke se mogu prijaviti obrascem u nastavku teksta, najkasnije do utorka, 19. travnja, u 12 sati.

Za članice koje plaćaju članarinu HGK sudjelovanje na događanju je besplatno.

Za članice koje ne plaćaju članarinu HGK kotizacija za sudjelovanje iznosi 250,00 kn/tvrtki.

Organizatori događanja su Hrvatska gospodarska komora i Vilniuska komora trgovine, industrije i obrtništva, uz podršku Europske poduzetničke mreže.

EEN slika.jpg