Predstavljanje novih mogućnosti studiranja u Visokoj školi Zrinski

Objavljeno: 15. 02. 2019. , Ažurirano: 15. 02. 2019.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Vukovar u suradnji s Visokom školom Zrinski iz Županje organizira predstavljanje novih mogućnosti studiranja na našem području. Predstavljanje će se održati 25. veljače, od 13 do 14 sati, u ŽK Vukovar, na adresi Zmajeva 1.

Teme prezentacije:

• Predstavljanje strateškog partnerstva Grada Županje i Visoke škole Nikola Šubić Zrinski
  • Upoznavanje gospodarstvenika s OGZ grupom i Visokom školom
  • Predstavljanje studija ekonomije u Vukovarsko-srijemskoj županiji kao dio demografske mjere i ostanka mladih u lokalnoj sredini
  • Razlike i sličnosti s drugim ekonomskim studijima, smjerovi te posebnosti Visoke škole Zrinski s tri nova modela pristupa
  • Online studij
  • Što je model online nastavnog procesa u okruženju
  • Pogodnosti studiranja u Vukovarskoj-srijemskoj županiji, mogućnosti financiranja i popusti
  • Opće informacije o studiju.

Prezentaciju će održati Rudi Štekl, voditelj područnog ureda Visoke škole Zrinski, Županja.

Molimo sve zainteresirane da se prijave obrascem iz nastavka teksta, najkasnije do 22. veljače. Dodatne informacije možete dobiti u ŽK Vukovar od Barbare Didović, e-mail: bdidovic@hgk.hr ili tel.: 032/441 155.