Izvor: Pixabay

Sjednica Strukovne skupine dizajnera, grafičara i nakladnika ŽK Rijeka

Objavljeno: 13. 03. 2019. , Ažurirano: 14. 03. 2019.

U utorak, 19. ožujka u 13 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23, održat će se sjednica Strukovne skupine dizajnera, grafičara i nakladnika ŽK Rijeka.

Teme radnog dijela sjednice bit će mogućnosti otkupa knjiga domaćih izdavača na hrvatskom jeziku za narodne knjižnice koje je objavilo Ministarstvo kulture Republike Hrvatske slijedom Javnog poziva, a putem kreditne linije potpisane s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, kao i predstavljanje usluge Mobilnog tima HGK – ŽK Rijeka.

Prijavu za sudjelovanje na sjednici možete popuniti putem online prijavnice u nastavku teksta najkasnije do ponedjeljka 18. ožujka. Za sve ostale informacije možete se obratiti kolegici Ivani Pustahija na e-adresu: ipustahija@hgk.hr ili na telefon 051 209 144.