Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na 11. Sajmu poduzetništva u Kikindi

Objavljeno: 19. 09. 2017. , Ažurirano: 25. 09. 2017.

U Kikindi u Vojvodini od 21. do 24. rujna bit će održan XI. Sajam poduzetništva.

U organizaciji Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavit će se deset izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Herbas Starogradački Marof, Medena Virovitica, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.

Županijska komora Virovitica predstavlja gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na sajmu poduzetništva u Kikindi, a Privredna komora Srbije, Regionalna privredna komora Sjevernobanatskog upravnog okruga predstavlja gospodarstvo Banata i Vojvodine na međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici.