Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvenici Virovitičko-podravske županije na 21. Proljetnom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu

Objavljeno: 09. 04. 2018. , Ažurirano: 09. 04. 2018.

U Gudovcu je od 6. do 8. travnja održan 21. Proljetni međunarodni bjelovarski sajam.

Sajam je otvorila predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović, uz prisutnost ministra poljoprivrede Tomislava Tolušića i ostalih brojnih državnih dužnosnika, predstavnika Hrvatske gospodarske komore, HOK-a, Poljoprivredne komore i ostalih institucija te predstavnika jedinica lokalne i regionalne uprave.

IMG_5978.JPG

Na zajedničkom su izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, u organizaciji HGK – Županijske komore Bjelovar, a posredstvom Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije svoje proizvode predstavila tri izlagača: OPG Luka Ivoš Gornje Bazje, OPG Petar Rakošević Virovitica i OPG Vašarević Slatina.

Sajam je bio izuzetno posjećen, osobito su bili zapaženi proizvodi izlagača iz Virovitičko-podravske županije, što potvrđuje i izravna prodaja proizvoda od aronije iz vlastitog uzgoja, proizvoda od buče te meda i ljekovitog bilja.

IMG_5974.JPG

Dosad su izlaganja na Bjelovarskom proljetnom sajmu imala pozitivne učinke na povećani plasman izloženih proizvoda iz Virovitičko-podravske županije.