Izvor: Pixabay

Posjet hrvatskog gospodarskog izaslanstva Kanadi

Objavljeno: 21. 08. 2018. , Ažurirano: 28. 11. 2018.

Hrvatska gospodarska komora od 26. do 29. studenog organizira posjet hrvatskog gospodarskog izaslanstva u Toronto, Kanada. Gospodarsko izaslanstvo prvenstveno bi se fokusiralo na sektore prehrambene industrije, kozmetike i IT-a.

Posjet se organizira u okviru projekta HGK „HR.izvoz – s HGK do stranih tržišta“ sufinanciranog sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Trenutni program uključuje sudjelovanje na gospodarskom forumu, individualne sastanke hrvatskih i kanadskih tvrtki te sastanke s predstavnicima Kanadsko-hrvatske gospodarske komore.

Hrvatska gospodarska komora će putem natječaja (vaučeri) sufinancirati dio troškova malim i srednjim tvrtkama, sukladno pravilima natječaja koji će biti objavljen na internet stranicama HGK početkom rujna 2018.

S obzirom na što kvalitetniju organizaciju izaslanstva, ljubazno molimo sve zainteresirane tvrtke za sudjelovanje da popune niže navedeni online obrazac.

Prijave su otvorene do 23. rujna 2018.