Gordana Gregorić, suvlasnica tvrtke Do­mogradnja d.o.o., Virovitica

Objavljeno: 19. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Postojeći ustroj HGK-a, a to mogu reći iz iskustava sa Županijskom komorom Virovitica,  je sustav koji nam odgovara i zalažem se da takav os­tane i dalje.

Hrvatska gospodarska komora nam je u dosadašnjem radu dosta pomogla kroz redovito održavanje sjednica Strukovne grupe graditeljstva i projektiranja u HGK-ŽK-u Virovitica gdje smo bili u situaciji i posredno utjecati na izmjenu pojedinih zakonskih propisa koji nam nisu odgovarali.  HGK nam je pomogao i u racionalizaciji poslovanja jer su se u Komori održavale različite edukacije na kojima su poduzet­nici dobivali niz različitih informacija i bili informirani o promjenama u gospo­darstvu.

Komora je  posredovala i kod orga­niziranja izvođenja različitih radova u graditeljstvu što je nama, građevincima, pomoglo. Stoga se zalažemo da ovakav ustroj Hrvatske gospodarske komore i dalje os­tane.