Izvor: pixbay

Edukacija Sedam koraka do kredita

Objavljeno: 28. 01. 2020. , Ažurirano: 28. 01. 2020.

Edukacija Sedam koraka do kredita, koju organiziraju HGK – Komora Zagreb i Hrvatska banka za obnovu i razvitak, održat će se u petak, 7. veljače, u 10 sati, u Komori Zagreb, na adresi Draškovićeva 45, u velikoj dvorani (1. kat).

Cilj radionice je stjecanje znanja i vještina potrebnih za natjecanje, pregovaranje i korištenje kredita, kao i za lakše razumijevanje procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja.

Pored navedenog, sudionici će biti upoznati i sa uvjetima kreditiranja svojih poslovnih ideja putem kreditnih programa HBOR-a. Radionica je namijenjena novim poduzetnicima, kao i onima koji to planiraju postati, a vodit će je Mirela Đuran, voditeljica Odjela za mikro poduzetnike HBOR-a.

Radionica je namijenjena malim i mikro poduzetnicima, posebno onima koji planiraju koristiti poticaje i kreditne programe.

Prijaviti se možete obrascem u nastavku do 5. veljače 2020. ili do popunjavanja kapaciteta dvorane.