Izvor: Shutterstock

Edukacija o samozaštiti autoprijevoznika od koronavirusa

Objavljeno: 05. 03. 2020. , Ažurirano: 06. 03. 2020.

Edukacija o samozaštiti autoprijevoznika od koronavirusa održat će se u ponedjeljak, 9. ožujka, u 11 sati u Županijskoj komori Slavonski Brod, na adresi Matije Mesića 9. Edukacija traje dva školska sata, a održat će je djelatnici Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Brodsko-posavske županije.

Pozivamo sve koji se bave cestovnim prijevozom da prijave sebe i svoje zaposlenike/vozače na edukaciju jer je to u njihovu interesu, ali i u općem javnom interesu radi sprečavanja širenja virusa COVID-19 u županiji i u našoj zemlji.

Edukaciju organizira Stožer civilne zaštite Brodsko-posavske županije u suradnji s HGK – Županijskom komorom Slavonski Brod prema zahtjevu Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 5. ožujka.

Više informacija možete dobiti od Maje Balen Mušija u ŽK Slavonski Brod (tel.: 035/624-301).