Edukacija ISO 9001:2015 za internog auditora u ŽK Osijek

Objavljeno: 04. 07. 2016. , Ažurirano: 12. 09. 2016.

Županijska komora Osijek i tvrtka TÜV Croatia d. o. o. iz Zagreba, članica TÜV NORD grupe, organiziraju seminar ISO 9001:2015 za internog auditora u ponedjeljak i utorak, 3. i 4. listopada, u Županijskoj komori Osijek, od 9 do 15 sati.

Ovaj dvodnevni seminar Komora organizira u suradnji s tvrtkom TÜV Croatia d. o. o., koja predstavlja jednu od najznačajnijih tvrtki u svijetu iz područja tehničke inspekcije i nadzora, certifikacije sustava, informatičkih tehnologija i niza drugih djelatnosti.

Cilj je seminara učinkovita izobrazba osoba koje su u tvrtki zadužene za poslove u vezi sa sustavom upravljanja kvalitetom (osiguranje kvalitete, rukovodstvo, nabava, prodaja, tehničke službe i sl.). Tehnička znanja nisu preduvjet sudjelovanja seminaru.

Program obuhvaća predavanja, vježbe i zadaće (individualne i timske) te ispitivanje osposobljenosti na kraju seminara prema sljedećim temama:

1. kvaliteta i sustavi upravljanja kvalitetom
  2. norme niza ISO 9000; elementi sustava kvalitete prema modelu ISO 9001:2015
  3. problematika uvođenja i primjene sustava kvalitete
  4. svrha i tipovi audita; certificiranje sustava kvalitete
  5. postupci i slijed provedbe audita; priprema za audit, provođenje audita, pisanje izvještaja i nalaza
  6. zahtjevi za auditora
  7. završna provjera znanja

Svi polaznici seminara dobivaju skripte s pisanim materijalima obuhvaćenima predavanjem, a na kraju seminara potvrdu.

Iznos pristojbe za dvodnevni seminar je 1.725 kuna.

Radi mogućnosti ostvarenja seminara, potrebno je prijavnicu koja se nalazi u privitku poslati do 2. rujna 2016. Kontakt-osoba je Kornela Miling (kmiling@hgk.hr, tel.: 031/223-860, faks: 031/223-824).