Vrijeme održavanja: 11.05.2017. - 12.05.2017.

Hrvatska gospodarska komora uoči 3. Međunarodnog sajma franšiza – FEC organizira besplatne radionice projektiranja franšize 11. svibnja u HGK Županijskoj komori Pula i 12. svibnja u Komori Zagreb. Početak obje radionice je u 11 sati, a sudjelovanje je besplatno uz obaveznu online prijavu pomoću PRIJAVNICE.

Franšizni način poslovanja jedan je od najsigurnijih oblika ulaska u poduzetništvo. Kupnjom franšize ulazite u poduzetništvo na jeftiniji, sigurniji i brži način. Podaci pokazuju da zbog uhodanog poslovnog sustava većina franšizera uspijeva ostvariti uspjeh već u prvoj godini poslovanja, za razliku od samostalnih poslovnih poduhvata i/ili startup modela. U Hrvatskoj posluje oko dvjesto franšiza, od kojih su većina strani brandovi.

Sudionicima radionica u HGK će biti predstavljeni i studiji uspješnih slučajeva franšiza Eco Point i Surf´n´Fries te LG Laundry Lounge.