Izvor: HGK

Digitalna komora – dostupni financijski pokazatelji svih tvrtki za 2020.

Objavljeno: 04. 08. 2021. , Ažurirano: 04. 08. 2021.

Na Digitalnoj komori, internetskoj platformi za usluge Hrvatske gospodarske komore, od danas su dostupni financijski podaci o poslovanju svih trgovačkih društava u 2020. godini.

Na temelju podataka iz godišnjih financijskih izvještaja tvrtki, u e-Gospodarskim informacijama, odjeljku Digitalne komore, moguće je pretraživanjem po tvrtkama pronaći poslovne pokazatelje za svaku tvrtku koja je predala izvještaj za 2020. godinu te za svaku pojedinu županiju, odnosno pojedinu djelatnost.

Podaci o tvrtkama dostupni su svim registriranim korisnicima Digitalne komore. Registrirati se možete OVDJE.
Za one kojima je Digitalna komora nepoznata, već se na prvoj stranici odjeljka e-Gospodarske informacije nalaze video vodiči s detaljima za uporabu tog odjeljka.