Jedanaesto izdanje Kataloga investicijskih mogućnosti Agencije za investicije i konkurentnost

Objavljeno: 31. 07. 2017. , Ažurirano: 05. 01. 2018.

Objavljeno je jedanaesto dopunjeno i obnovljeno izdanje Kataloga investicijskih mogućnosti u koordinaciji Agencije za investicije i konkurentnost, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Centrom za praćenje poslovanja energetskog sektora i investicija (CEI), Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG – BICRO) te Hrvatskom obrtničkom komorom (HOK).

Jedanaesto izdanje Kataloga sadrži informacije o konkretnim ulagačkim potencijalima RH odnosno o 49 javnih projekata i 20 privatnih. Prema sektorskoj strukturi Katalog sadrži opise 40 turistička projekata, 11 infrastrukturnih, 4 energetskih, 4 iz područja industrije, 2 projekta visoke tehnologije, 2 projekta iz područja nekretnina, 1 iz područja socijalne skrbi, te informacije o 7 tehnoloških inkubatora.

Katalog se objavljuje na engleskom jeziku, a najnovije se izdanje može preuzeti i na  ovoj stranici.