ŽK Split organizator kolektivnog nastupa komorskih članica na GAST-u 2019. u Splitu

Objavljeno: 22. 02. 2019. , Ažurirano: 01. 03. 2019.

U sklopu aktivnosti promocije hrvatskoga gospodarstva na sajmovima i izložbama u Hrvatskoj i inozemstvu, Županijska komora Split organizira kolektivni nastup članica HGK na međunarodnom sajmu GAST 2019. koji će se održavati od 27. veljače do 2. ožujka u Spaladium areni u Splitu.

Sajam je mjesto susreta brojnih proizvođača i trgovaca iz djelatnosti prehrane, pića, turizma, hotelske i ugostiteljske opreme te obuhvaća:

1. Međunarodni sajam prehrane
  2. Međunarodni sajam pića
  3. Međunarodni sajam hotelske i ugostiteljske opreme
  4. Međunarodni sajam vina – Dionizijana
  5. Međunarodni sajam kave
  6. Međunarodni sajam namještaja – Furnitura
  7. Sajam za turizam – Saturn
  8. Međunarodni sajam sladoleda i slastica.

Od pratećih događaja izdvajamo konferenciju o turizmu, ocjenjivanje vina i jakih alkoholnih pića s dodjelom nagrada, regionalno natjecanje barmena te humanitarnu manifestaciju Poznati u kuhinji (više na www.gastfair.com).

Sudionici zajedničkog nastupa su: Agro-Noršić j.d.o.o. Zagreb, Bernarda d.o.o. Nedelišće, obrt Bođirković Borovo, GIR d.o.o. Buzet, obrt Mesnica AS Županja, OPG Čorić Ivan, OPG Lenić Damir Bošnjaci, OPG Knežević Marinela Bjelovar, PG RAD-KOM d.o.o Zagreb, OPG Šarić Ante Blato na Cetini, Pravo krivo j.d.o.o. Split, Riba Dražin d.o.o. Kaštel Kambelovac, Roca d.o.o. Vodice, Sapunoteka Šibenik, Sauros j.d.o.o. Split, Voćarstvo Boić Požega i Vrsna d.o.o. Sesvete.

Osoba zadužena za organizaciju izlaganja uime ŽK Split jest Danica Poparić Majić (tel.: 021/321 169, e-adresa:dpoparic@hgk.hr).