Digitalna komora
Izvor: HGK
Autor: Šimun Buzov

Predstavljanje projekta Digitalne komore u Zadru

Objavljeno: 05. 06. 2020. , Ažurirano: 05. 06. 2020.

U ponedjeljak, 8. lipnja, u 11.30 u hotelu Kolovare (Bože Peričića 14, Zadar) bit će predstavljen projekt Hrvatske gospodarske komore Digitalna komora te portal digitalnakomora.hr.

Digitalna komora je informacijsko-komunikacijska platforma Hrvatske gospodarske komore namijenjena poslovnim subjektima, javnoj upravi i građanima. Na portalu digitalnakomora.hr tako je potpuno besplatno dostupno sedam e-usluga koje su razvijene kako bi pridonijele unaprjeđenju poslovanja Hrvatske gospodarske komore i njenih članica. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Prisutnima će se obratiti predsjednik Županijske komore Zadar Dario Jurin i direktorica Centra za digitalnu transformaciju i strateški razvoj HGK Sanja Šimić.

Prezentaciji će prisustvovati mediji, predstavnici regionalnih i lokalnih institucija i predstavnici susjednih županijskih komora ŽK Šibenik i Otočac te Ureda u Kninu.