Digitalna komora tema na sjednici Gospodarskog vijeća ŽK Karlovac

Objavljeno: 10. 12. 2018. , Ažurirano: 17. 12. 2018.

Na posljednju ovogodišnju sjednicu Gospodarskog vijeća Županijske komore Karlovac, koja će se održati u petak, 14. prosinca, u 13 sati u dvorani ŽK Karlovac, uz ugledne goste pozvani su i brojni direktori najznačajnijih tvrtki Karlovačke županije.

Njima će se obratiti Sanja Šimić, direktorica Centra za digitalnu transformaciju i strateški razvoj Hrvatske gospodarske komore, te predstaviti najnoviji projekt Digitalna komora, informacijsko-komunikacijsku platformu za e-usluge namijenjenu članicama HGK. Riječ je o sedam e-usluga, i to: e-članice, e-financiranje, e-javne ovlasti, e-gospodarske informacije, e-učenje, e-zakonodavstvo, e-sajmovi i promocije.

U nastavku sjednice predsjednik Kuzman osvrnut će se na gospodarska kretanja u Republici Hrvatskoj i Karlovačkoj županiji u protekloj godini.