Besplatna radionica: Poslovno planiranje

Objavljeno: 03. 03. 2021. , Ažurirano: 03. 03. 2021.

Postupak kojim se postavljaju ciljevi i određuju budući zadaci te aktivnosti za njihovo ostvarivanje, naziva se planiranje, a rezultat planiranja jest plan. Poslovni plan je alat koji pomaže u dobivanju odgovora na pitanja kolika dobit (dohodak) će se ostvariti u provedbi plana, odnosno kakav će biti cjelokupan rezultat poslovne aktivnosti. Poslovni plan je osnovni instrument pri realizaciji kredita od banaka, privlačenja investitora i ostvarivanja bespovratnih potpora jer omogućava procjenu profitabilnosti i održivosti poslovne aktivnosti.

HGK – Županijska komora Rijeka u suradnji s tvrtkom Poslovni biro Pbiro d.o.o. organizira besplatnu radionicu namijenjenu novim i postojećim poduzetnicima koji žele proširiti svoja znanja u izradi poslovnog plana. Radionica će se održati u srijedu, 24. ožujka, od 11 do 12:30, u Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23 (dvorana u prizemlju).

U sklopu informativne radionice biti će predstavljene mjere za pripremu poslovnog plana, alati analize i metodologija izrade poslovnih planova koji će obuhvatiti detaljan sadržaj (koncept) poslovnog plana te važnost pojedinog poglavlja.

Prijaviti se možete putem obrasca u nastavku, najkasnije do ponedjeljka, 22. ožujka, do 16:00 sati. Sudjelovanje na edukaciji je besplatno, a zbog epidemioloških mjera broj polaznika je ograničen na 15.