Izvor: HGK

Austrijsko-hrvatski poslovni susret drvoprerađivača u ŽK Koprivnica

Objavljeno: 18. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Austrijski ured za vanjsku trgovinu, u suradnji sa Županijskom komorom Koprivnica,  Udruženjem drvno-prerađivačke industrije pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, Panonskim drvnim centrom kompetencija te drvnim klasterom VIRIDIS, 1. prosinca u ŽK Koprivnica i Virovitici organizira poslovni susret Tehnologije za industriju drva i namještaja, poslovne prilike i EU-poticaji.

Teme poslovnog susreta drvoprerađivača:

• informacije o aktualnim i budućim EU fondovima i natječajima za nabavu strojeva za industriju drva i namještaja
  • potencijali za suradnju i investicije u drvno-prerađivačkom sektoru
  • poslovni susreti (B2B-Matchmaking) s austrijskim proizvođačima strojeva i tehnologija za drvnu industriju
  • posjet Panonskomu drvnom centru kompetencija u Virovitici

Ciljna skupina poslovnog susreta:

• drvno-prerađivačka industrija
  • industrija namještaja
  • pilane
  • konzultanti za razvoj, pripremu i provedbu EU projekata
  • drvni klasteri i udruženja

Program i prijavnica za poslovni susret dostupni su pod pratećim dokumentima. Sudjelovanje na poslovnom susretu se ne naplaćuje.

Molimo zainteresirane da dolazak obvezno prijave na e-adresu hgkkc@hgk.hr ili na broj telefona 048 674 560 do 28. studenoga.