Izvor: Pixabay

Analiza društvenog poduzetništva u Sisačko-moslavačkoj županiji

Objavljeno: 19. 11. 2020. , Ažurirano: 19. 11. 2020.

Povodom Dana društvenog poduzetništva, koji se obilježava 19. studenoga u okviru Globalnog tjedna poduzetništva, Lokalno partnerstvo za zapošljavanje Sisačko-moslavačke županije (LPZ SMŽ) poziva vas da odvojite nekoliko minuta i popunite upitnik na temu društvenog poduzetništva.

Društveno poduzetništvo definirano je kao poslovanje temeljeno na načelima društvene, okolišne i ekonomske održivosti, kod kojeg se stvorena dobit/višak prihoda u cijelosti ili većim dijelom ulaže u dobrobit zajednice.

Popunjavanjem ovog upitnika sudjelovat ćete u analizi društvenog poduzetništva u Sisačko-moslavačkoj županiji, čiji će rezultati pomoći LPZ-u pri oblikovanju budućih strategija, programa i projekata i promicanju razvoja društvenog poduzetništva.

Popunjavate li anketu kao vlasnik tvrtke ili poslodavac, ispunite ju na ovoj poveznici PODUZEĆA.
Ako popunjavate anketu u ime udruge ili saveza ispunite ju na ovoj poveznici UDRUGE I SAVEZI .