7. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Objavljeno: 21. 06. 2017. , Ažurirano: 30. 06. 2017.

U srijedu, 28. lipnja, u 12 sati u hotelu Kolovare, na adresi Bože Peričića 14 u Zadru, održat će se 7. sjednica Gospodarskog vijeća Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Zadar.

Prema dnevnom redu na sjednici će se prezentirat pokazatelji gospodarskih kretanja u Zadarskoj županiji za 2016. i neki za proteklo razdoblje 2017. godine. Skupu će prisustvovati Mira Krneta, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Dalmaciju koja će izložiti programe kreditiranja HBOR-a, a izlaganje Financijski sustav u funkciji gospodarskog rasta i razvoja iznijet će prisutnima prof.dr.sc. Marijana Ivanov, Ekonomski fakultet u Zagrebu.

Na sjednicu su pozvani članovi Gospodarskog vijeća, predstavnici lokalne samouprave, institucija te gospodarstvenici.

Prezentacija Gospodarstvo Zadarske županije u 2016. godini