3. godišnja konferencija Jačanje integriteta i usklađenosti u poslovanju - Sukob interesa

Objavljeno: 06. 11. 2018. , Ažurirano: 26. 11. 2018.

Međunarodna trgovačka komora Hrvatska (ICC Hrvatska) i Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Veleposlanstvom Kraljevine Norveške organiziraju konferenciju Jačanje integriteta i usklađenosti u poslovanju - Sukob interesa povodom obilježavanja Međunarodnog dana borbe protiv korupcije 26. studenog u prostorijama Hrvatske gospodarske komore (Rooseveltov trg 2, Vijećnica / 1.kat, Zagreb).

Cilj konferencije je podizanje svijesti o nužnosti jačanja kulture integriteta, transparentnosti i etike u poslovanju kao temelja društveno odgovornog poslovanja, korporativne odgovornosti te održivog razvoja.

Središnja tema je sukob interesa te će se ovom prilikom predstaviti „Smjernice ICC-ja o sukobu interesa u poduzećima“.

Dužnosnici i istaknuti stručnjaci iz javnog i privatnog sektora govorit će o izazovima s kojima se hrvatska poduzeća suočavaju u procjeni i upravljanju rizikom, usklađenosti poslovanja i suzbijanju korupcije. Predstavit će se praktični alati za poslovni sektor te na primjerima uspješnih programa usklađenosti ponuditi rješenja za pomoć tvrtkama u ispunjavanju zakonskih obveza i etičkih normi, naglašavajući značaj javno-privatnog dijaloga.

Konferencija je namijenjena tvrtkama svih veličina koje žele unaprijediti svoj program usklađenosti:

• rukovodstvu poduzeća i rukovoditeljima usklađenosti
  • korporativnim pravnicima, odvjetnicima, konzultantima
  • akademskoj zajednici i svim profesionalcima koji žele saznati više

Preliminarni program možete pogledati u privitku.

Sudjelovanje je besplatno, a prijaviti se možete do četvrtka 22. studenog ispunjavanjem online prijavnice u nastavku.

Sponzori:

logo_2.jpg