Županijska komora Osijek na 25. osječkom proljetnom sajmu i 19. obrtničkom sajmu

Objavljeno: 20. 12. 2017. , Ažurirano: 08. 03. 2018.

Na 25. proljetnom i 19. obrtničkom sajmu, koji se na izložbenom prostoru Pampas održao od 2. do 4. ožujka, u organizaciji HGK Županijske komore Osijek svoje proizvode i usluge predstavilo je 36 izlagača malih tvrtki i OPG-ova na 216 četvornih metara izložbenog prostora.

Sajam je mjesto susreta ponude i potražnje, razmjene iskustava, savjetovanja i edukacija, degustacija i zabavnih sadržaja i kao takav u postupnosti je ispunio svoju svrhu. Tijekom tri dana sajamsku ponudu razgledali su posjetitelji iz raznih krajeva zemlje jer radi se o dvije najznačajnije specijalizirane poljoprivredne i obrtničke sajamske manifestacije u regiji, koje ujedno i otvaraju sajamsku sezonu u Osijeku.

12 tisuća posjetitelja obišlo je izlagačke štandove, usprkos nepovoljnim vremenskim uvjetima. Više od 180 izlagača predstavilo je proizvode iz područja poljoprivrede, prehrane, šumarstva i obrtništva, a održani su i razni popratni sadržaji.

Sajam je posjetila i gospodarska delegacija iz slovačkog grada Nitre predvođena predstavnicima Regionalne komore Nitre koja je na taj način obogatila svoj poslovni susret održan prethodno u Županijskoj komori Osijek.