HGK na 25. Jesenskome međunarodnom bjelovarskom sajmu

Objavljeno: 10. 05. 2017. , Ažurirano: 12. 09. 2017.

Na 25. Jesenskome međunarodnom bjelovarskom sajmu od 8. do 10. rujna na sajamskome prostoru u Gudovcu sudjelovali su izlagači županijskih komora Osijek, Vukovar, Virovitica, Požega, Čakovec, Sisak, Zagreb i Bjelovar.

Sajam je otvorio ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić. Zemlja partner bila je Mađarska, a sajam su posjetila mnogobrojna inozemna poslovna izaslanstva.

Ukupno su 32 izlagača iz spomenutih županijskih komora po promotivnim cijenama prodavala egzotično voće, ukrasne biljke i sadnice, med i pčelarske proizvode, čajeve i proizvode biljnog podrijetla, kožnate jakne, radnu odjeću i obuću, a na vanjskom izložbenom prostoru skladišne montažne hale, traktore, priključke i prikolice za traktore.

Uz najavu 5. Salona inovacija u Bjelovaru te ostalih događanja koje ove godine organizira HGK, predstavnici su osobit naglasak stavili na akciju Kupujmo hrvatsko te na oznake Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko.