22. Međunarodni sajam SASO 2018 Split

Objavljeno: 18. 10. 2018. , Ažurirano: 19. 10. 2018.

U Splitu se od 24. do 27. listopada održava 22. Međunarodni sajam SASO 2018, najznačajniji sajam za graditeljstvo, drvnu i metalnu industriju, alate i opremu, elektrotehniku, energetiku i telekomunikacije te obrtništvo i malu privredu.

Na ovogodišnjem sajmu, koji se održava u splitskoj Spaladium areni, Hrvatska gospodarska komora - Županijska komora Krapina organizira izlaganje svojih članica na zajedničkom izložbenom prostoru.

Na ukupno 50 kvadratnih metara uređenog unutarnjeg prostora na Sajmu će izlagati: Dundo promet d.o.o., Okiroto d.o.o., Mužek Kaminko d.o.o. i Bravarija Piljek, vl. Franjo Piljek. Prijavljenim izlagačima financirat će se uređeni izložbeni prostor.

Financiranje je omogućeno zahvaljujući sredstvima Krapinsko-zagorske županije, koja su Komori dodijeljena za promociju zagorskog gospodarstva u zemlji i inozemstvu.

22. sajam SASO 2018 obuhvaća niz međunarodnih specijaliziranih sajmova:

22. Međunarodni sajam graditeljstva

22. Međunarodni sajam drvne industrije

22. Međunarodni sajam metalne industrije

22. Međunarodni sajam alata, strojeva i opreme

19. Međunarodni sajam obrtništva, male privrede i poduzetništva

18. Međunarodni sajam elektronike i energetike

10. Međunarodni sajam ekologije – SEKO

4. Međunarodni sajam kamena

3. Međunarodni sajam bazena i bazenske opreme

3. Međunarodni sajam komunalne opreme.

Osim izlagačkog dijela na Sajmu se očekuje bogati program stručnih konferencija i gospodarskih susreta.