Dobitnici nagrada Turistički cvijet – Kvaliteta za Hrvatsku
Izvor: HGK

Dvadeseti Turistički cvijet - Kvaliteta za Hrvatsku 2016. – nagrađeni najbolji među izvrsnima u obiteljskom smještaju

Objavljeno: 21. 11. 2016. , Ažurirano: 22. 11. 2016.

Na trećemu nacionalnom Forumu obiteljskog smještaja u Zadru dodijeljene su nagrade najboljima među izvrsnima. Laureati 20. izdanja akcije Turistički cvijet - Kvaliteta za Hrvatsku, izabrani su na temelju javnog poziva upućenog putem županijskih komora i putem turističkih zajednica prije glavne sezone ove godine. Princip sudjelovanja zasniva se na otvorenoj platformi za prijavu kojoj može pristupiti svaki kandidat. Samostalnim unošenjem traženih podataka i prijavom u određeni klub proizvoda, svaki kandidat ostvaruje određeni broj bodova čiji se konačan rezultat ponderira i ostvaruje rang u kategoriji. Konačno najbolje i obilazi povjerenstvo županijske komore koje utvrđuje stanje prema prijavljenim podatcima.

Ove su godine u vrlo tijesnom nadmetanju priznanja dobili:

TC nagrađeni obiteljski smještaj.png

Prezentaciju svoje ponude imali su laureati Vesna Devčić, Sabina Urbanc, Kinga Kolar i Sandra Božac. I ova prezentacija pripada u inovaciju FOS-a kojom sami vlasnici nagrađenog smještaja otkivaju tajne svog uspjeha kolegicama i kolegama u publici. Sudionici foruma ocijenili su ova izlaganja vrlo poticajnima, a prezenteri su pozvali publiku u posjet njihovom domaćinstvu gdje se prezentacija može nastaviti uživo. Cijeli program ove prezentacije vrlo uspješno je moderirala zamjenica predsjednika Zajednice obiteljskog turizma HGK Danijela Čavlović, inače vlasnica prvog i vrlo poznatog Bed & breakfast smještaja Studio Kairos u Zagrebu.

Autor: Nedo Pinezić, predsjednik Zajednice obiteljskog turizma pri HGK