18. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva u Dubrovniku

Objavljeno: 05. 02. 2021. , Ažurirano: 21. 09. 2021.

18. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva održat će od 30. rujna do 3. listopada u parku Luja Šoletića u Dubrovniku

Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva održat će se i ove godine u organizaciji tvrtke Dubrovnik Sun d.o.o., te u suorganizaciji Dubrovačko-neretvanske županije, Grada Dubrovnika, Hrvatske gospodarske komore – ŽK Dubrovnik, Obrtničke komore DNŽ, Razvojne agencije Grada Dubrovnika DURA i Regionalne razvojne agencije Dunea d.o.o. u parku Luka Šoletića u Dubrovniku.

Više informacije o sajmu možete pronaći na WEBU SAJMA

Prijavit se možete putem linka do 20. rujna.

Dodatne informacije možete zatražiti u Županijskoj komori Dubrovnik od Nikoline Čović (e-mail: ncovic@hgk.hr ili na telefon 020/312090)