15. stručni skup Funkcionalna hrana u Hrvatskoj

Objavljeno: 05. 09. 2023. , Ažurirano: 08. 09. 2023.

U organizaciji Hrvatske gospodarske komore i Hrvatskog društva prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista, uz suorganizaciju Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu te pokroviteljstvo Ministarstva poljoprivrede i Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, 5. listopada 2023. održat će se 15. stručni skup Funkcionalna hrana u Hrvatskoj  pod nazivom "Sinergija gospodarstva, znanosti, tehnologije, kontrole i sigurnosti hrane".

Skup se održava u cilju kontinuiranog praćenja tendencija razvoja tržišta funkcionalne hrane, koje prate i povećana ulaganja prehrambene industrije u razvoj takvih proizvoda te bolja informiranosti potrošača o hrvatskim nutritivno visokovrijednim prehrambenim proizvodima a zanimljivost i aktualnost tematike skupa svake godine rezultiraju izrazito velikim interesom sudionika a stručni skup postaje već tradicionalno okupljanje znanstvenika, predstavnika nadležnih ministarstava te javnih i privatnih ustanova uključenih u kontrolu i sigurnost hrane, proizvođača prehrambenih proizvoda i potrošača.

Detaljan program skupa i podaci potrebni za prijavu nalaze se u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

KOTIZACIJA:

•      za članove koji plaćaju članarinu HGK i za članove HDPBN-a : 40,00 EUR + PDV
  •      za članove koji ne plaćaju članarinu HGK, obrte i ostale nečlanice : 60,00 EUR + PDV
  •      POPUST: Za 5 i više prijavljenih sudionika iz jedne tvrtke/institucije: 30,00 EUR + PDV/50,00 EUR + PDV

Kotizacija uključuje sudjelovanje na predavanjima, zbornik, ručak i potvrdu o sudjelovanju.

PRIJAVA:

•      za stručni skup možete se prijaviti putem Digitalne komore HGK na poveznici  ovdje
  •      za pristupanje poveznici prijave putem Digitalne komore trebate biti registrirani na platformu Digitalna komora (upute za registraciju na Digitalnu komoru)
  •      nakon prijave na stručni skup, na e-mail adresu će Vam stići predračun, a prijava će biti valjana nakon uplate kotizacije