Izvor: HGK

13. Međunarodna konferencija o akvakulturi

Objavljeno: 06. 11. 2018. , Ažurirano: 29. 11. 2018.

Suradnja proizvodnje i znanosti - temelj uspješnog održivog razvoja akvakulture

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Agronomskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, Institutom "Ruđer Bošković" u Zagrebu i Hrvatskom poljoprivredno-šumarskom savjetodavnom službom organizira 13. Međunarodnu konferenciju o akvakulturi.

Pozivamo vas na ovaj susret gospodarstvenika, znanstvenika, državne uprave i ostalih povezanih sudionika iz područja akvakulture, koji će se održati 29. i 30. studenoga u kongresnoj dvorani hotela Lav u Vukovaru.

13. Međunarodna konferencija o akvakulturi posvećena je prikazu trenutnog stanja i utvrđivanju bitnih tehnoloških, gospodarskih i znanstvenih spoznaja i rješenja (genetika, patologija, nutricionizam, tehnologija proizvodnje…) nužnih za uspješan razvoj akvakulture. Uz prikaz novih tehnoloških i znanstvenih spoznaja, primjera dobre prakse, iskustava uzgajivača i konzultanata te dijaloga s državnom upravom, cilj Konferencije jest potaknuti unaprjeđenje proizvodnje i učinkovitije iskorištenje sredstava iz raspoloživih i budućih alokacija Europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Organizacijski odbor pokrenuo je internetsku stranicu 13. Međunarodne konferencije o akvakulturi (https://www.hgk.hr/akvakultura) na kojoj se možete prijaviti za sudjelovanje na Konferenciji, dobiti informacije o programu Konferencije i izlagačima, servisne informacije te pregledati prezentacije s dosadašnjih konferencija održanih u Vukovaru.