Sudionici na sjednici Gospodarskog vijeća ŽK Zadar
Izvor: HGK ŽK ZADAR

10. proširena sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Objavljeno: 20. 06. 2018. , Ažurirano: 28. 06. 2018.

U srijedu, 27. lipnja, u 11 sati u hotelu Kolovare, Bože Peričića 14, Zadar, održat će se 10. proširena sjednica Gospodarskog vijeća Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Zadar.

Prema dnevnom redu na sjednici će se prezentirat pokazatelji gospodarskih kretanja u Zadarskoj županiji za 2017. godinu i aktualno stanje ove godine. Skupu će prisustvovati predstavnik Sveučilišta u Zadru koji će izložiti program početka izgradnje novog Sveučilišnog kampusa u Zadru. S novostima o projektu Digitalna komora i portalu Gospodarska mreža prisutne će upoznat Sanja Šimić, samostalna savjetnica Sektora za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize HGK.

Na sjednicu su pozvani članovi Gospodarskog vijeća, predstavnici lokalne samouprave, institucija te gospodarstvenici.