Izvor: pixabay

1. nacionalna konferencija Cjelogodišnji turizam na krilima uspješnih poduzetnica

Objavljeno: 27. 02. 2018. , Ažurirano: 06. 03. 2018.

Hrvatska udruga poslovnih žena KRUG – Ogranak Istra u suradnji sa Županijskom komorom Pula organizira 1. nacionalnu konferenciju Cjelogodišnji turizam na krilima uspješnih poduzetnica koja će se održati 2. i 3. ožujka u Puli.

Prvi je dan konferencije, koji se održava u HGK ŽK Pula, predviđen za panele o izvrsnosti turističke ponude kao prilici za male poduzetnike, ulozi javnog sektora u stvaranju uvjeta za poduzetništvo žena te predavanja. Drugog dana konferencije sudionici će se upoznati s primjerima dobre prakse u sjedištima pojedinih istarskih tvrtki.

Organizacijom konferencije želi se ojačati poduzetnice dodatnim umrežavanjem s članicama uprava velikih sustava u turizmu i drugim sudionicima radi savjetovanja o trendovima podizanja kvalitete koja pretpostavlja i veće uključivanje kvalitetnih hrvatskih proizvoda.

Očekuje se da konferencija pridonese umrežavanju te uputi na to kako poboljšati poduzetničku klimu.

Program se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma, Hrvatske gospodarske komore, HBOR-a, Grada Pule i Istarske županije.

Dodatne informacije o konferenciji dostupne su u pratećim dokumentima.