Boris Čagalj, Niko Perić, Branimir Filipović
Izvor: HGK

ŽK Vukovar: HBOR-ov Info-dan

Objavljeno: 16. 01. 2017. , Ažurirano: 30. 01. 2017.

Županijska će komora Vukovar, u suradnji s Područnim uredom Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR), zbog povećanog interesa gospodarstvenika, HBOR-ov Info-dan u Županijskoj komori Vukovar (Zmajeva 1) održati u srijedu, 25. i ponedjeljak 30. siječnja od 9 do 13 sati.

Tom će prilikom za poduzetnike zainteresirane za korištenje HBOR-ovih programa biti organizirani individualni razgovori s voditeljem HBOR-ova Područnog ureda za Slavoniju Borisom Čagljem.

S obzirom na to da individualni razgovori zahtijevaju utvrđivanje termina razgovora za svakog sudionika, osobito molimo zainteresirane da nam što prije, a najkasnije do petka 20. siječnja do 12 sati, na e-adresu jholik@hgk.hr ili na faks 032/441-463 dostave popunjeni obrazac prijave (priložen u pratećim dokumentima), kako bi na vrijeme dobili termin za poslovni razgovor.

O dodijeljenim terminima za individualne razgovore prijavljeni će biti obaviješteni 23.siječnja.