Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvenici Virovitičko-podravske županije na 25. Zagorskom gospodarskom zboru u Krapini

Objavljeno: 16. 08. 2017. , Ažurirano: 12. 09. 2017.

Na 25. Zagorskom gospodarskom zboru Krapina 2017., koji se održao u Krapini od 7. do 9. rujna, posredstvom HGK – Županijske komore Virovitica, na temelju suradnje županijskih komora Krapine i Virovitice, svoje je proizvode izložilo osam izlagača s područja Virovitičko-podravske županije na zajedničkom izložbenom prostoru HGK: Agroservis proizvodnja Virovitica (poljomehanizacija), Apis Cabuna (med za ugostiteljstvo), Brana Virovitica (proizvodnja prirodnih voćnih sokova, ULO hladnjača za voće i povrće, izgradnja komunalne infrastrukture, izgradnja sustava navodnjavanja, izgradnja hidrograđevinskih objekata), Dam Lozan (ljekovito bilje: kamilica), Medena Virovitica (med i ostali pčelinji proizvodi), Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica (prirodni alkoholni, vinski i jabučni ocat), Poison City Otrovanec (čajevi i ljekovito bilje) i Spider grupa Pitomača (gardenolo proizvodi – organski čajevi i jestiva ulja).

Istarska županija bila je partner sajma.

Sajam je otvorio državni tajnik Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta Mario Antonić.

Uz brojne predstavnike političkog i gospodarskog života Hrvatske, Istarske i Krapinsko-zagorske županije, svečanosti otvorenja sajma iz Virovitičko-podravske županije prisustvovali su i predstavnici HGK – Županijske komore Virovitica i HOK – Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije.