Direktoru ŽK Virovitica Milanu Vanđuri dodijeljeno Posebno priznanje za podršku međunarodnom sajmu ekologije Ekobis

HGK - ŽK Virovitica
Milan Vanđura, direktor Županijske komore Virovitica i Nihad Šušnjar, generalni sekretar Privredne komore Unsko-sanskog kantona

U Bihaću se od 14. do 16. rujna održava 15. međunarodni sajam ekologije Ekobis 2017 na kojemu izlaže više od 250 izlagača iz devet zemalja, a sudjelovanje njih jedanaest iz Virovitičko-podravske županije organizira Županijska komora Virovitica.

Svečanosti otvorenja prisustvovalo je izaslanstvo poslovne zajednice iz Virovitičko-podravske županije, koje je predvodio Milan Vanđura, direktor ŽK Virovitica. Na sajmu su predstavnici sajma Viroexpo dogovorili izlaganje tvrtki iz Virovitičko-podravske županije na sajmovima koje organizira Sarajevski sajam te sudjelovanje sarajevskih tvrtki na Viroexpu.

IMG_20170915_114451.jpg

Izvor: HGK.

Na svečanosti obilježavanja jubilarnog 15. sajma Ekobis, organizatori sajma dodijelili su nekoliko priznanja osobama i institucijama zaslužnima za razvoj sajma. Posebno priznanje dodijeljeno je Milanu Vanđuri, direktoru Županijske komore Virovitica, za podršku međunarodnom sajmu ekologije Ekobis.

• Županijska komora Virovitica Adresa: Trg kralja Tomislava 6 33000 Virovitica Email: hgkvi@hgk.hr Tel: +385 33 725 150 Fax: +385 33 722 150 predsjednik: Ivan Slamić direktor: Milan Vanđura
  • Županijska komora Virovitica Tel: +385 33 725 150 Email: hgkvi@hgk.hr