Milan Vanđura, direktor Županijske komore Virovitica i Nihad Šušnjar, generalni sekretar Privredne komore Unsko-sanskog kantona
Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Direktoru ŽK Virovitica Milanu Vanđuri dodijeljeno Posebno priznanje za podršku međunarodnom sajmu ekologije Ekobis

Objavljeno: 15. 09. 2017. , Ažurirano: 15. 09. 2017.

U Bihaću se od 14. do 16. rujna održava 15. međunarodni sajam ekologije Ekobis 2017 na kojemu izlaže više od 250 izlagača iz devet zemalja, a sudjelovanje njih jedanaest iz Virovitičko-podravske županije organizira Županijska komora Virovitica.

Svečanosti otvorenja prisustvovalo je izaslanstvo poslovne zajednice iz Virovitičko-podravske županije, koje je predvodio Milan Vanđura, direktor ŽK Virovitica. Na sajmu su predstavnici sajma Viroexpo dogovorili izlaganje tvrtki iz Virovitičko-podravske županije na sajmovima koje organizira Sarajevski sajam te sudjelovanje sarajevskih tvrtki na Viroexpu.

IMG_20170915_114451.jpg

Izvor: HGK.

Na svečanosti obilježavanja jubilarnog 15. sajma Ekobis, organizatori sajma dodijelili su nekoliko priznanja osobama i institucijama zaslužnima za razvoj sajma. Posebno priznanje dodijeljeno je Milanu Vanđuri, direktoru Županijske komore Virovitica, za podršku međunarodnom sajmu ekologije Ekobis.