OPG Luka Ivoš na 20. Proljetnom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu
Izvor: HGK

Gospodarstvenici Virovitičko–podravske županije na 20. Proljetnomu međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu

Objavljeno: 31. 03. 2017. , Ažurirano: 08. 05. 2017.

Na 20. Proljetnomu međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu, od 31. ožujka do 2. travnja predstavila su se tri izlagača iz Virovitičko-podravske županije.

Dubra d. o. o. iz Suhopolja na sajmu je predstavila i prodavala anatomske papuče, OPG Luka Ivoš iz Gornjeg Bazja izložio je svoje nadaleko poznato bučino ulje, koštice golice, sjemenke lana i hladno prešana ulja, dok je OPG Petar Rakošević iz Virovitice na štandu predstavio svježu aroniju te proizvode od tog sve popularnijeg voća: sok, čaj i sirup od aronije. Svi su oni izlagali na zajedničkom izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, u organizaciji HGK – Županijske komore Bjelovar, posredstvom Županijske komore Virovitica.

20170331_111242_resized1234S.jpg

Dubra d. o. o. iz Suhopolja na 20. Proljetnomu međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu; Izvor: HGK.

Sajam je otvorio državni tajnik u Ministarstvu poljoprivrede RH Tugomir Majdak.

Sajam je bio izuzetno posjećen, a na njemu je nastupilo 500 izlagača. Izlagači iz Virovitičko-podravske županije zadovoljni su nastupom i izravnom prodajom vlastitih proizvoda. Nadaju se da će im i ovogodišnje izlaganje na Bjelovarskom proljetnom sajmu, kao i nastupi prethodnih godina, povećati prodaju izloženih proizvoda, ali i ostalih roba iz Virovitičko-podravske županije.

20170331_115353_resized1234S.jpg

Voditelj Ureda HGK za područje posebne državne skrbi – Knin Josip Laća, predstavnik Hrvatsko-austrijske trgovinske komore Slavko Begić, predsjednik ŽK Bjelovar Jakov Ćorić, prvi tajnik Ureda za ekonomske odnose Veleposlanstva Mađarske u RH Károly Róbert Scherczer, treći tajnik Veleposlanstva Mađarske u RH Milan Viktor Radácsi, direktor ŽK Virovitica Milan Vanđura; Izvor: HGK