U ŽK Varaždin održana besplatna edukaciju o digitalnim alatima

Vrijeme održavanja: 14.12.2017.
U ŽK Varaždin 14. prosinca održala se besplatna interaktivna radionica o digitalnim vještinama u sklopu Digitalne garaže, Googleove inicijative koja se provodi u partnerskoj suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Otvorenim učilištem Algebra.

Cilj je inicijative omogućiti pristup besplatnoj edukaciji o digitalnim alatima za pokretanje i razvoj online poslovanja. Radionicama želimo digitalnim vještinama osnažiti trenutačnu i buduću radnu snagu zemlje te pomoći malim i srednjim tvrtkama da ubrzaju svoj rast i omogućiti im pristup globalnim tržištima.

Radionicu je održao Krešimir Koružnjak, a bila je  namijenjena svima koji žele nadograditi svoje digitalne vještine potrebne za proširenje poslovanja, napredovanje u karijeri ili rast samopouzdanja u digitalnom okruženju.

• Županijska komora Varaždin Adresa: Petra Preradovića 17 42000 Varaždin Email: hgkvz@hgk.hr Tel: +385 42 405 405 Fax: +385 42 405 401 predsjednik: Dragutin Gložinić direktorica: Snježana Marciuš
  • Marina Kezić Mekota stručni suradnik Tel: +385 42 405 412 Email: mkezic@hgk.hr