Redovito usavršavanje u području javne nabave – dokumentacija o nabavi i postupanje

Objavljeno: 15. 02. 2018. , Ažurirano: 14. 03. 2018.

Županijska komora Split, u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta organizira jednodnevnu radionicu Dokumentacija o nabavi i postupanje od zaprimanja ponuda do izvršenja ugovora. Radionica će se održati 13. ožujka 2018. (utorak) s početkom u 9:00 sati u HGK Županijskoj komori Split, Obala A. Trumbića 4, Split (I. kat).

Radionica je dio programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave, prema Pravilniku o izobrazbi u području javne nabave (NN 65/2017) i odobrilo ju je Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta, Uprava za sustav javne nabave.

Radionica traje osam nastavnih sati i polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (8 bodova) koji su potrebni za obnovu certifikata u području javne nabave. Radionica je namijenjena sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima. Svakom polazniku ove radionice Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Voditelj radionice je Anton Tomljanović, stručnjak Uprave za sustav javne nabave, Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Naknada za sudjelovanje na radionici iznosi 750 kuna (oslobođeno od PDV-a prema članku 6. Zakona o PDV-u).

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona iznosi 650 kuna, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kuna.

U pratećim dokumentima nalaze se detaljan program radionice, poziv i prijavnica. Podaci za plaćanje navedeni su u pozivu.

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti putem prijavnice (u pratećim dokumentima), najkasnije do četvrtka, 8. ožujka.

Radionica je organizirana na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta u provedbi izobrazbe u području sustava javne nabave.

Osoba za kontakt u ŽK Split jest Anton Duišin iz Odsjeka za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize (tel.: 021/321-146, e-mail: aduisin@hgk.hr).