ŽK Split na Danu srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije

Objavljeno: 15. 05. 2017. , Ažurirano: 15. 05. 2017.

HGK ŽK Split suorganizator je Dana srednjih škola koji se održao 13. svibnja u Splitu. Osnovni cilj ove manifestacije jest na jednomu mjestu učenicima dati sve korisne informacije na temelju kojih će oni biti u mogućnosti donijeti kvalitetnu odluku o nastavku svog obrazovanja

Info-pult ŽK Split na Danu srednjih škola

Budući srednjoškolci su se na štandu ŽK Split informirali o potrebama na tržištu rada kako bi prilikom odabira srednje škole imali informaciju o zanimanjima koja nedostaju i kod kojih je veća vjerojatnost zaposlenja.

Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije organizirali su Splitsko-dalmatinska županija u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Regionalnim uredom Split te Hrvatskom gospodarskom komorom i Obrtničkom komorom Splitsko dalmatinske županije.