Strukovna grupacija linijskog cestovnog prijevoza putnika

Sastanak Strukovne grupacije cestovnog linijskog prijevoza putnika i Radnog odbora za usklađivanje voznih redova, ŽK Split, 8. prosinca 2014.
Zajednički sastanak Strukovne grupacije cestovnog linijskog prijevoza putnika ŽK Split i Radnog odbora za usklađivanje voznih redova održat će se 8. prosinca 2014. godine s početkom u 9,30 sati u ŽK Split.
Na dnevnom redu sastanka je usvajanje Poslovnika o radu Strukovne grupacije cestovnog linijskog prijevoza putnika HGK Županijske komore Split, izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Grupacije, te otvaranje kuverti sa pristiglim voznim redovima.
Kontakt osoba: Rade Maršić, Odsjek za promet i veze, tel. 321-115 i 321-159, rmarsic@hgk.hr.

- ŽK Split: Sjednica strukovne grupacije cestovnog linijskog prijevoza putnika 10.10.2016.

Contacts