Radni doručak Prava i obveze članova uprave

Objavljeno: 06. 02. 2018. , Ažurirano: 06. 02. 2018.

ICC Hrvatska i Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Split u suradnji s Odvjetničkim društvom KALLAY & PARTNERI d. o. o. i CONFIDA – ZAGREB d. o. o. pozivaju vas na radni doručak Prava i obveze članova uprave koji će se održati 1. ožujka u 9 sati u HGK – ŽK Split (Obala Ante Trumbića 4, Split, Velika dvorana, 1. kat).

Članovi uprave društva, kao i sama društva, uvijek traže načine kako umanjiti financijske i porezne rizike koji proizlaze iz članstva u upravi društva. Međutim, članovi uprave odgovorni su za poslovanje društva i u određenim situacijama mogu odgovarati i svom svojom imovinom za nepodmirene obveze društva, a njihova odgovornost može biti i prekršajna, odnosno kaznena, pri čemu im se za prekršaj može utvrditi novčana kazna, a za kaznenu odgovornost i kazna zatvora.

Cilj je uputiti polaznike kako na zakonom dopušten način urediti odnos članova uprave i društva uz maksimalno umanjivanje poreznih i drugih financijskih tereta, uz istovremeno izbjegavanje materijalne, prekršajne i kaznene odgovornosti.

Sudjelovanje je besplatno.

Ciljane skupine

• poduzeća svih veličina

Predavači

• Dean Cimera, Tax Manager, CONFIDA – ZAGREB d. o. o.
  • Vesna Gazić, Tax Expert, CONFIDA – ZAGREB d. o. o.
  • Ivan Matić, odvjetnik partner, Odvjetničko društvo KALLAY & PARTNERI d. o. o.

• registracija i kava: 8:30 – 9:00
  • predavanje: 9:00 – 10:40
  • doručak i networking: 10:40

(detaljan program možete pogledati u privitku)

Kako se možete prijaviti?

• prijave su moguće putem online prijavnice u nastavku
  • rok prijave: ponedjeljak, 26. veljače
  • kontakt osoba: Maja Mladineo (tel: +385 21 321 134; e-mail: mmladineo@hgk.hr)