Poziv na plenarnu sjednicu Grupacije PUSP – charter Županijske komore Split

Objavljeno: 20. 11. 2017. , Ažurirano: 29. 11. 2017.

Grupacija pružatelja usluga smještaja na plovilima – charter Županijske komore Split održat će svoju izbornu sjednicu u utorak, 28. studenoga, u 13 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednicu su pozvane tvrtke koje se bave pružanjem usluga smještaja na plovilima s područja Splitsko-dalmatinske županije, a govorit će se o aktualnoj problematici i planovima za naredno razdoblje te će se izabrati vodstvo Grupacije.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na sjednici, ljubazno vas molimo da nam najkasnije do 27. studenoga do 12 sati potvrdite svoj dolazak.

Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju, putem elektroničke adrese nbusic@hgk.hr ili telefonskoga kontakta 021/321118.

Službeni poziv na sjednicu možete pronaći u pratećim dokumentima – u lijevom donjem uglu.