Izvor: ŽK Slavonski Brod

U ŽK Slavonski Brod predstavljena nacionalna kampanja Stop ozljedama na radu

Objavljeno: 23. 02. 2017. , Ažurirano: 07. 03. 2017.

U Županijskoj komori Slavonski Brod održalo se predstavljanje nacionalne kampanje Stop ozljedama na radu.

Županijska komora Slavonski Brod i Zavod za unapređivanje zaštite na radu organizirali su predstavljanje nacionalne kampanje STOP ozljedama na radu 2016. – 2018. koje je održano 6. ožujka u ŽK Slavonski Brod, a kojemu je prisustvovalo 30-tak predstavnika trgovačkih društava i obrtnika.

seminar žksb stop ozljedama na radu  2017.JPGCilj je kampanje podizanje svijesti o značaju sprečavanja rizika na mjestima rada, pozitivnim učincima smanjivanja ozljeda na radu, profesionalnih bolesti, drugih bolesti u vezi s radom, izostanaka s rada i s tim povezanih troškova.

Vanja Glogovac i Neven Obradović iz Zavoda za unapređivanje zaštite na radu predstavili su misiju i djelovanje Zavoda te interaktivne vodiče za analizu ozljeda na radu i izradu procjene rizika.

U raspravi na kraju seminara predavači su odgovarali na pitanja prisutnih te su ih pozvali na uključenje u kampanju slanjem popunjenog obrasca koji se preuzima s internetske stranice Zavoda.

sudionici na seminaru Stop ozljedama na radu ŽK SB 2017.jpg

Sudionici seminara održanog u ŽK Slavonski Brod; Izvor: ŽK Slavonski Brod; Snimio: Tomislav Tekić