O Županijskoj komori Slavonski Brod

tel: 035/448-583, fax: 035/448-591
E-mail: hgksb@hgk.hr
Internet: www.hgk.hr

Najznačajnija aktivnost komore obavlja se, s jedne strane, preko Gospodarskog vijeća gdje najkompetentniji gospodarstvenici raspravljaju o pojedinim aktualnim problemima gospodarstva, a s druge strane, preko strukovnih grupa i skupina gdje se raspravlja problematika određene djelatnosti.

Predsjednik: Drago Čugura,
                       predsjednik Uprave  Đuro Đaković Montaža, d.o.o.
Direktor: Krešimir Rudec, dipl.oec

Stručni suradnici:

• Marija Lugarec, dr.vet.med. – poljoprivreda, prehrambena industrija, zaštita okoliša, turizam, kožna industrija, unaprijeđenje kvalitete (LUK), Izvorno hrvatsko, Hrvatska kvaliteta,
  • Maja Balen Mušija, dipl.ing. - promet, raspodjela dozvola za međunarodni prijevoz, ovjera dokumenata koji prate robu pri izvozu, usklađivanje voznih redova, EU projekti,
  • Tomislav Tekić, mag.oec. - graditeljstvo i komunalno gospodarstvo, makroekonomske analize.

Stručni referent:

• Bibjana Dokić – informatika (baze poslovnih subjekata, burza robe i usluga), Očevidnik nekretnina i pokretnina u ovršnom postupku, Županijska komora Slavonski Brod na Internetu, izdavačka djelatnost, ATA karnet.

Contacts

• Županijska komora Slavonski Brod Adresa: Matije Mesića 9 35000 Slavonski Brod Email: hgksb@hgk.hr Tel: +385 35 448 583 Fax: +385 35 448 591 predsjednik: Drago Čugura direktor: Krešimir Rudec
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr